3D Kalem

3D yazıcılar son zamanlarda yapılan sadece en yararlı icatlardan biri değil, aynı zamanda şimdiye kadar yapılmış en eğlenceli ve ilgi çekici şeylerden biridir. Ve tüm teknolojiyi bir Nmosphere 3d kaleme sıkıştırmak daha da heyecan verici. Bu kalem, yaratıcılığınızı asla hayal etmediğiniz bir şekilde ifade etmenizi sağlar, bilmeniz gereken tek şey nasıl kullanılacağıdır.

Tıpkı büyü yapmadan önce sihirli bir değneği nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz gibi, hayal gücünüzü 3D gerçekliğe dönüştürmeye karar vermeden önce bu kalemi nasıl kullanacağınızı öğrenmelisiniz.

Yeni başlayan biriyseniz ve bir 3D kalemin çalışmasıyla ilgili her şeyi öğrenmek istiyorsanız, Nmosphere olarak size nasıl yapılacağını anlatan bir rehber hazırladık.

Panthercarver 3d kalem, ince plastik filamentleri eriterek ve erimiş plastiği kalemin ucundan iterek çalışır, böylece ihtiyacınıza göre sıcaklığı ve hızınızı ayarlayabilirsiniz. Kalemin iç yüzeyi plastik filamentin erime noktasını geçene kadar ısıtılır ve daha sonra plastik tekrar katılaşmadan önce ufak bir motor onu ucundan dışarı iter.

Etkili bir şekilde kullanmayı öğrendiğinizde hayal gücünüz sınırsız hale gelir.

Bu süper ilginç deneyimi başlatmak için Panthcarver 3d  kalemi ayarlamalısınız

Plastik filamanı kaleme takın. Filamentinizin Vendigo marka olması işinizi kolaylaştıracaktır

Bu yapıldıktan sonra, ısınması için Panthercarver marka 3d kaleminizi açın

Doğru sıcaklığı seçmelisiniz, böylece filament doğru kıvamda erir.

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın